preloader

Pzt. - Paz. (Haftanın 7 Günü Açığız)

09:00 - 21:00

İçerenköy Mah. Adem Sok. 16

Ataşehir / İstanbul

Halı Yıkama

Evde yıkanan halılar fırça ve kol gücü ile eski usul yıkandığı için yeteri kadar temizlenmez. Kirlerin ve bakterilerin halının dip kısımlarına birikmesine ve zamanla kötü kokular yaymasına sebep olur. Zamanla bu bakteriler alerjik hastalıklara sebep olurken aile bireylerinin sağlığını da risk altına atmaktadır. Firmamızda halılar geleneksel olarak fırça yardımı ile yıkanmamaktadır. Yeni teknoloji halı yıkama makineleri kullanılan halılarda koku ve bakteri kalmamaktadır. Sıcak hava makinelerinde kurutulmakta ve böylece çevreden gelen toza ve kire maruz kalmamaktadır.

Kokusuz ve Temiz Halılar

Firmamıza gelen halılar geleneksel yöntem ile yıkanmadığından halı diplerinde toz ve kir birikimi yapmaz. Halı diplerinde herhangi bir kirin birikmemesi koku oluşmaması demektir. En kötü kokulardan biri olan iyi yıkanmamış halı kokusu evlerde istenmeyen bir şeydir. Bu pis kokuya maruz kalmamak için halılarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Halılar hiç kullanılmamış gibi ter temiz olarak geri döner. Firmamız tarafından yıkanmış olan halılar güvenle kullanıma hazırdır.

Yüksek Hijyen

Her halının kiri ve bakterisi farklıdır. Bu sebepten dolayı firmamızın benimsediği ana kural halıların ayrılma işlemidir. Hiç kimsenin halısı bir başkasının halısı ile karıştırılmaz. Her hanenin halısı ayrı yıkanır ve kurutulur.

Ortak halı yıkama hijyen kurallarına aykırı olduğu gibi firmamızın çalışma politikasına da aykırıdır. Hane halkının sağlığına ve hijyenine özen gösteren firmamız hiçbir karışıklığa sebebiyet vermez. Ev hanımlarının özellikle aklına takılan bir soru olan acaba halım kimin halısı ile birlikte yıkanıyor sorusuna artık bir son verdik. Çalışma politikamız gereği mahremiyete önem vermekteyiz ve her hanenin halısını ayrıı yıkamaktayız.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Her alanda olduğu gibi Atölye halı yıkama yatak yıkama sektöründe de en kaliteli hizmeti profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz ile en kısa sürede bizi 0530.944.16.16 veya 0216.315.76.97 telefon numarasından arayarak ayağınıza kadar getirmektedir.

Koltuk Yıkama Neden Önemlidir?

Ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan koltukların devamlı üzerinde oturulduğu için çok çabuk ve çok fazla kirlenmektedir. Çevrede uçuşan kir ve tozlar koltukların yüzeylerinde toplanır ve bu tozlar zamanla koltukların en derin kısımlarına işler. Koltukların en derin noktalarına işleyen tozlar bakterilerin oluşmasına neden olur ve gün geçtikçe çoğalmaktadır. Atölye Halı Yıkama en kısa sürede en hijyenik kurallarına uygun şekilde temizliği yapılmaktadır. Bu koltukların içlerinde barınan bakteriler sağlık açısından yaşam alanlarını tehdit etmektedir. Bu sağlıksız ortamlar çeşitli enfeksiyon hastalıklarına yol açmaktadır. Özellikle çocukların ve alerjisi bulunan kişilerin kolayca hasta olmamaları ve sağlıklı ortamlar için koltukların yıkanması önemlidir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Gün boyu en fazla kullanılan koltuklar çok çabuk kirlenir ve tozlanır. Özellikle çocuklar varsa ve evcil hayvan besliyorsanız koltukların kirlenmesi kaçınılmaz bir hal alır. Koltukların içinde barınan tozlar bakteri oluşumuna ve gün geçtikçe çoğalmasına neden olmaktadır. Bu bakteriler sağlığımızı kötü şekilde etkilemektedir. Bu sebeple senede en az iki defa koltukların yıkanması gerekir. Atölye Halı Yıkama firması koltuklarınızı en kaliteli bir şekilde tertemiz yapmaktadır. Sizin isteğiniz üzere deneyimli ekibimiz adresinize gelerek koltuklarınızı yerinde yıkama yapılır. ilk olarak koltukların özelliklerine göre ayrılır ve uygun yıkama çeşidi seçilir. Anti bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ile su karıştırılır ve koltukların üzerine püskürtülür. Daha sonra vakumlama yapılarak su çektirilir ve durulama işlemlerine geçilir. En son olarak leke analizi yapılır ve kurutma işlemleri ile kurutulur. Koltuklarınız ilk günkü görünümü ile sizlere teslim edilir.

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama Kurulduğu günden bu yana Atölye Halı Yıkama her alanda olduğu gibi yatak yıkama konusunda da sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. 

Yatak Yıkama Neden Önemlidir?

Günlük hayatın koşuşturmasından sonra yorgunluktan kendimizi yataklarımıza atarız. Yataklar çok fazla kullanıldıkları için zaman içinde çok çabuk kirlenirler. Kirlenen yataklar yüzeylerinde mikrop ve bakterileri barındırmaktadırlar. Barınan bu mikroplar ile her gece yattığınızda temas halinde olursunuz ve bir çok alerjik rahatsızlıklara davetiye çıkarır. Yatakları bu bakterilerden kurtarmak silmeyle olacak iş değildir. Atölye Halı Yıkama olarak en kaliteli hizmetleri en iyi şekilde sizlerin ayağına kadar getirmektedir. Yataklarda oluşan mikropların yok olması için yatakların uzman kişiler tarafından belirli zamanlar içinde yıkanması gerekmektedir. sağlıklı yaşam alanları ve çeşitli alerjik rahatsızlıklardan korunmak için yatakların yıkanması çok önemlidir. Firmamız sizin sağlığınız için en güvenli yıkama işlemlerinin yapılmasını sağlamaktadır.

Yatak Yıkama Nasıl Yapılır?

Yatak yıkama işlemleri aslında koltuk yıkama işlemlerine çok yakındır. Çok fazla kullandığımız yatakların dış yüzeylerinde oluşan kirler gün geçtikçe sünger dokuların en iç kısımlarına işleyerek orada bakterilerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu iç kısımlarda barınan bakteriler her gece yattığınızda vücudunuzla temas halinde olurlar. Bu sebeple yataklar belli aralıklarla yıkanması şarttır. Atölye Halı Yıkama yataklarınızı sizin istekleriniz üzere ücretsiz servisimizle adresinize gelir ve yerinde yıkama işlemleri gerçekleşir. Yıkama işlemlerine başlamadan önce yataklar kuru olarak tozları vakumlanır. Son sistem sanayi tipi makineler ile uzman elemanlarımız tarafından yatağa temiz su verilir. Ardından yatağa verilen su kuvvetli bir şekilde vakumlama yapılarak geri çekilir. Daha sonra özel bitki özlü şampuanlar ile su karıştırılır ve yatak bu karışımla iyice fırçalanır. En son işlem olarak yatak durulama yapılmaktadır. Yıkanan yataklar birkaç saat sonra kuruyarak tekrar tertemiz olmuş şekilde kullanabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama

Evlerimizde dekor amaçlı olarak pencerelerde perde türlerinden stor perde modelleri kullanılmaktadır. Evlerin mutfak, oturma odaları ve diğer yerlerin daha şık görünebilmesi için stor perde türleri tercih edilmeye başlanmıştır. Kullanım oranı arttıkça stor perde yıkama yöntemleri geliştirilmektedir. Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama işleri gibi tüm perde türlerinde de yıkama hizmeti veriyor. Stor perdelerinizin zarar görmeden en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Stor perdelerin özel mekanizmaları bulunduğu için evde temizlenmesi zordur. Firmamız sizlere yardımcı oluyor ve tüm storlarınız güvenli şekilde temizliyor.

Stor perdelerin özel yapıları vardır ve mekanizma aracılığı ile kullanılmaktadır. Özel kumaşlar üretilerek stor perdeler hazırlanmaktadır. Stor perdelerin açılıp kapanması mekanizmada bulunan boruya sarılarak yapılmaktadır. Bu özellikleri kullanım avantajı oluşturmaktadır. Firmamız stor yıkama işlemleri hizmetlerimizde perdelerinizi evinizden alıyor ve iş yerimizde hassas bir şekilde yıkamasını özel deterjanlarla yapıyoruz. Düzensiz yıkama işlemlerinde stor perdeler zarar görebilecek ve görüntüsü bozulacaktır. Bizler storlara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Battaniye Yıkama Nasıl Olur ve Önemi Nedir?

Kış boyu soğuk gecelerde bizim ısınmamıza yardımcı olan battaniyeler çok fazla kullandığımız için içerisinde bir çok mikrop ve tozları barındırmaktadır. Bu tozlar gün geçtikçe bakteri oluşumuna ve çoğalmasına neden olmaktadır. Sağlıksız bir hal alan battaniyelerden bu bakterileri ancak yıkama yaparak kurtulunabilir. Atölye Halı Yıkama  sizleri bu dertten kolayca kurtarmaktadır. Sağlık açısından battaniyelerin yıkanması çok önemlidir. Sizlerin talep etmesi üzerine adresinizden battaniyeleriniz alınır ve fabrikamıza getirilir. Battaniyelerde bulunan lekeler yıkama işlemleri öncesi yumuşatılır ve sonra müdahale edilir. Hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen özel şampuanlar ile son sistem otomatik makinelerle itina ile yıkanmaktadır. Battaniye yıkama işlemleri sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma olarak gerçekleşmektedir. Yıkama yapıldıktan sonra özel odalarda kurutulur ve özenle adresinize teslim edilir.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır ve Niçin Önemlidir?

Yorganlar da battaniyeler gibi soğuk kış gecelerinde bizim ısınmamıza son derece yardım etmektedir. Yorganlar çok fazla kullanıldıkları için çevrede bulunan toz ve mikropları içlerinde barındırır. Atölye Halı Yıkama yorganlarınızda bulunan toz ve mikropları en kısa sürede tertemiz yapar. Yorganlarınızın sağlık yönünden güven içinde kullanmak için yıkama yapılması gerekmektedir ve çok önemlidir. Yorganlarınız istekleriniz üzerine adresinizden alınır. İlk önce leke tespiti yapılır ve varsa leke yumuşatılır. Daha sonra özel şampuanlar ile sırasıyla yıkama işlemleri yapılır. Yıkanan yorganlar toz olmaması için özel odalarda itina ile kurutulur. Kuruyan yorganlarınız özenle adresinize teslim edilir.

Atölye halı yıkama olarak sizlere kaliteli olarak hizmet vermeyi ve sizlere halılarınızı ekonomik fiyatlara yıkamanızı sağlıyoruz.