preloader

Pzt. - Paz. (Haftanın 7 Günü Açığız)

09:00 - 21:00

İçerenköy Mah. Adem Sok. 16

Ataşehir / İstanbul

Atölye Halı Yıkama...

Atölye halı yıkama ve halı temizleme kaliteli hizmetin adresidir. 

Firmamız sizlere profesyonel halı yıkama sistemini sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimiz ve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir.

Birçok bayanın sorduğu sorular arasında halı nasıl yıkanır? Sorusu bulunmaktadır. Halılarınız hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş vebirçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etapta halılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadan alınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirden arındırıyoruz. Son olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızı sıkarak kurutuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Hijyene Önem Veriyoruz

Hayatın her alanında sağlıklı yaşam için hijyene önem veriyoruz. Firmamız bu konuda oldukça titiz davranmaktadır.

En Uygun Fiyatı Uyguluyoruz

Uygun fiyat verirken kaliteden ödün vermiyoruz. Amacımız hizmetlerimizden herkesin faydalanabilmesidir

Teknolojiyi Önemsiyoruz

Teknoloji hem bizim hemde müşterilerimiz için çok önemlidir. Son teknoloji ürünleri sürekli takip ediyor gerekli olanları temin ediyoruz.

Kaliteye Özen Gösteriyoruz

Bizim için müşteri tek seferlik değil yıllarca aile gibi çalışabileceğimiz dostlarımızdır. Bu yüzden yaptığımız işin kalitesi bizim için çok önemlidir.

Atölye halı yıkama olarak sizlere kaliteli olarak hizmet vermeyi ve sizlere halılarınızı ekonomik fiyatlara yıkamanızı sağlıyoruz.